Gratis

Reprezentant vanzari pentru Bulgaria

RAPALA VMC ROMÂNIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- cunostiinte avansate de limba Bulgara (scris si vorbit – nivel foarte bine);
- experienta de lucru relevanta (minim 3 ani) in vanzari de articole tehnice (non FMGC);
- abilitati de relationare si comunicare;
- orientare spre rezultate;
- orientare spre client si piata;
- spirit de echipa si atasament fata de companie;
- abilitati de planificare a programului zilnic pentru atingerea obiectivelor stabilite;
- integritate profesionala si atasament fata de valorile profesiei;
- disponibilitatea de a face deplasari in zona alocata - Bulgaria 5 zile / saptamana, 4 saptamani / luna, 10 luni / an
- diploma de bacalaureat;
- cunostiinte bune de utilizare a PC-ului;
- permis de conducere (minim 5 ani vechime);
- flexibilitate;

Descrierea jobului

Responsabilitatii
- realizarea volumului de vanzari alocat;
- cresterea numarului de clienti din zona alocata;
- mentinerea unei relatii bune ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈cu clientii din portofoliu;
- cunoasterea in detaliu a produselor din portofoliul companiei si promovarea acestora;
- cresterea gradului de satisfactie a clientilor din zona alocata;
- cunoasterea in detaliu a specificitatii pietei din zona alocata;

Beneficii:
- pachet salarial competitiv;
- know-how aferent unei compani multinationale de prestigiu;
- mediu de lucru la standarde internationale;
- masina pentru deplasarile in zona alocata;
- laptop + mobil

Rapala VMC Romania face parte din grupul international Rapala VMC Group ce este unul din liderii mondiali in distributia articolelor pentru pescuitul sportiv (lansete, mulinete, voblere, nada, fire si accesorii). Rapala VMC Group isi desfasoara operatiunile in aproximativ 100 de tari acoperind toate continentele. Marcile pe care le distribuim exclusiv in Romania sunt: Rapala, VMC, Okuma, Blue Fox, Storm, Sufix, Dynamite Baits, Carp Spirit.
Pentru mai multe informatii puteti accesa www.normark.ro
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024