Gratis

Reprezentant vanzari Nord

MASTER PRODUCTS NETWORK S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Experiență relevantă în vânzări, preferabil în industria produselor pentru animale de companie.
  • Abilități excelente de comunicare și negociere.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
  • Cunoștințe solide în domeniul strategiilor de vânzări și marketing.
  • Abilitatea de a identifica și valorifica oportunități noi de afaceri.
  • Dorința de a atinge și depăși obiectivele de vânzări.
  • Abilități de planificare și organizare bune.
  • Flexibilitate și adaptabilitate pentru a face față schimbărilor din industrie.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
  • Identificarea și dezvoltarea de noi oportunități de afaceri pentru creșterea vânzărilor și a cotei de piață.
  • Întocmirea ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de strategii de piață și planuri de acțiune pentru a atinge obiectivele de vânzări și creștere.
  • Stabilirea și menținerea relațiilor solide cu clienții existenți și potențiali.
  • Monitorizarea tendințelor și a concurenței din industrie pentru a identifica oportunități noi.
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru a crea campanii eficiente de promovare a produselor noastre.
  • Prezentarea și negocierea ofertelor cu clienții și partenerii de afaceri.
  • Raportarea regulată a rezultatelor și a progresului către echipa de conducere.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă pasionată de produsele pentru animale de companie.
  • Pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri în funcție de performanță.
  • Dezvoltare profesională în domeniu.
  • Un mediu de lucru stimulant și prietenos.
  • Echipamentele necesare pentru buna desfășurare a activității: laptop, telefon, masină, etc.

MASTER PRODUCTS este o companie specializată în importul și distribuția produselor pentru animale de companie. Cu o experiență vastă în industrie și un portofoliu diversificat de produse, ne-am dedicat să oferim soluții de calitate pentru toți iubitorii de animale de companie. Suntem dedicați în mod constant creșterii afacerii noastre și extinderii serviciilor noastre pentru a satisface nevoile clienților noștri.

Publicat 16 Iul. 2024 Reactualizat 16 Iul. 2024 Expiră 15 Aug. 2024