Gratis

Reprezentant Vanzari magazin Mustang Suceava

Vasnis SRL

Candidatul Ideal

  • Esti extrovertit si comunicativ?
  • Ai spirit de competitivitate?
  • Iti place sa vinzi ca sa il faci fericit pe cel din fata ta?
  • Ai o inclinatie naturala spre a fi de ajutor celor din jurul tau?
  • Daca simti ca mai sus am vorbit chiar despre tine, da-ne de veste

Descrierea jobului

  • Consilierea clientilor care intra in magazin.
  • Cunoasterea perfecta a produselor.
  • Realizarea planului de vanzari.

MUSTANG JEANS este unul dintre producătorii de top din Europa, fiind recunoscut în principal datorită faptului că a lansat pentru prima dată blugii pentru femei, pantalonii raiați, precum și blugii elastici.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024