Gratis

Reprezentant Vanzari la Modern Power Systems

MODERN POWER SYSTEMS SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii cu profil tehnic (instalații reprezinta un avantaj)
  • Experiență de minim 2 ani în domeniu
  • Carnet de conducere categoria B
  • Cunoștințe despre sistemele de pompe de căldură și fotovoltaice;
  • Capacitatea de a lua decizii rapide și eficiente.
  • Disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu;
  • Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Modern Power Systems caută un Reprezentant de Vânzări talentat, să se alăture echipei noastre dinamice. Dacă ești pasionat de instalații, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄pompe de căldură sau panouri fotovoltaice și vrei să contribui la proiecte inovatoare, acesta este locul potrivit pentru tine!
Responsabilități:
  • Dezvoltarea unui portofoliu de clienți in zona de care ești responsabil;
  • Managementul clienților contractați;
  • Încheierea și derularea procesului de vânzare-încasare intre firma si clienți, menținând legătura permanenta cu șeful ierarhic superior;
  • Întocmirea rapoartelor privind situația vânzărilor, concurența, noile trenduri pe piață, potențialii clienți;
  • Acordarea de asistenta din punct de vedere tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
  • Promovarea produsele in cadrul evenimentelor organizate;
  • Propunerea de condiții speciale pentru clienți speciali, acordându-le o atenție speciala;
  • Propunerea desoluții șeful ierarhic superior, in vederea rezolvării problemelor pe care le întâmpină.
Ce oferim:
  • Pachet salarial competitiv (salariu si bonus din vânzări);
  • Oportunități de dezvoltare profesionala;
  • Traininguri si cursuri periodice de perfectionare profesionala;
  • Mediu de lucru prietenos ;
  • Acces la tehnologii de ultimă oră;
  • Telefon, laptop si mașină de serviciu.
Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024