Gratis

REPREZENTANT VANZARI (INDOOR)

EUROPAEXPEDITIE SRL

Candidatul Ideal

- ai studii superioare finalizate sau în curs;
- ai experiență în telesales/backoffice/indoor sales în expediție/transport sau în alte domenii conexe;
- vorbești fluent limba engleză;
- ești un bun negociator și ai excelente abilități de comunicare;
- ești o persoană orientată spre client;
- ai disponibilitate pentru deplasări ocazionale,

Descrierea jobului

Care va fi rolul tău în echipa noastră?
- identifici și contactezi telefonic potențiali clienți, pe domenii / industrii / ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀tip servicii/ zone de interes, promovând serviciile oferite de Europaexpeditie;
- construiești oferte comerciale adaptate nevoilor clienților;
- monitorizezi evoluția colaborării cu clienții, acționând constant în sensul consolidării/dezvoltării relației cu aceștia.

Europa Expeditie, membra a Grupului E van Wijk, este o casa de expeditie romano-olandeza, cu o expertiza de peste 20 de ani pe piata transporturilor. Oferim o gama variata de servicii de transport rutier de marfa, bazandu-ne pe o retea extinsa de colaboratori interni si internationali.

Suntem o companie in care experienta, profesionalismul si calitatea serviciilor oferite sunt temelia pe care construim un business orientat spre viitor, avand ca obiectiv oferirea unor solutii de transport personalizate, rapide si adaptate nevoilor reale ale clientilor nostri.

Credem cu tarie in calitatea relatiilor pe care le stabilim, precum si a serviciilor pe care le furnizam, garantand astfel succesul fiecarei colaborari.

Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 7 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024