Gratis

Reprezentant vanzari HORECA

Agribusinessjob Romania
6 poziții

Candidatul Ideal

Experiență relevantă în vânzări, de preferat în sectorul HoReCa.
Excelente abilități de comunicare și negociere.
Atitudine proactivă și orientare spre rezultate.
Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
Permis de conducere categoria B.
Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Clientul nostru, angajatorul tau, este in topul distribuției de ambalaje de unică folosință/ambalajelor biodegradabile pentru industria HORECA, dar și in ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂aria de B2B.

Nr pozitii: 6, Bucuresti, Ploiesti, Brasov, Sibiu, Cluj, Timisoara.

Responsabilitati:
Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți din sectorul HoReCa.
Identificarea și atragerea de noi clienți și oportunități de vânzare.
Prezentarea și promovarea produselor companiei către potențiali clienți.
Negocierea contractelor și încheierea de vânzări profitabile.
Monitorizarea pieței și a competiției pentru a identifica tendințele și oportunitățile.
Colaborarea strânsă cu echipa de marketing pentru a dezvolta strategii de vânzare eficiente.

Beneficii:
Salariu competitiv și pachet atractiv de beneficii.
Posibilități de dezvoltare profesională și personală.
Mediu de lucru dinamic și profesionist.
Mașină de serviciu, telefon și laptop.

Agribusinessjob, agentie de recrutare de personal specializata in sectorul agri-food

Fondata in 2010, Agribusinessjob acopera toate sectoarele agriculturii recrutand tineri absolventi, specialisti, seniori atat in functii tehnice cat si comerciale pentru companii nationale si multinationale.

Aria geografica: Romania, Moldova, Bulgaria, Ungaria.

Website: www.agribusinessjob.com

Va asteptam cu informatii si oportunitati de cariera pe pagina de Facebook la adresa https://www.facebook.com/Agribusinessjob.com

Mult succes! Echipa Agribusinessjob

Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 5 Iul. 2024