Gratis

Reprezentant Vanzari Farmacii

Pi Medical S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerințe:

- studii superioare;
- experiență în vânzări, de preferință în domeniul Farma, minim 2 ani;
- cunoștințe de operare PC (Word, Excel, Power Point);
- orientarea către client și rezultate;
- cunoașterea limbii engleze scris/vorbit;
- excelente abilități de comunicare;
- lucru în echipă;
- perseverență, corectitudine, implicare;
- dinamism, flexibilitate, adaptabilitate;
- permis de conducere auto categoria B;
- disponibilitate pentru deplasări frecvente.

Descrierea jobului

- Promoveaza produsele si imaginea companiei catre clientii din zona alocata
- Indeplineste target-ul si obiectivele stabilite lunar
- Stabileste ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀si dezvolta o buna relatie de afaceri cu toti clientii de pe zona
- Identifica necesitatile clientului, creste volumul de vanzari si numarul de clienti
- Respecta routing-ului de clienti stabiliti pe zona alocata
- Implementeaza produsele noi si promotiile catre client
- Monitorizeaza permanent piata si concurenta din zona de activitate
- Efectueaza programari la plata cu clientii, incaseaza soldurile in termen
- Intocmeste analize si rapoarte diverse

Pi Medical are ca obiectiv asigurarea colaboratorilor și partenerilor de produse de calitate, servicii responsabile și corectitudine, căutând în același timp să implementeze un mediu cât mai bun pentru dezvoltarea celor ce fac parte din echipa noastră.
Ne indreptam atentia asupra pacientilor si ne propunem să reducem efectele negative resimţite de oameni datorită unei stări de sănătate precare. Să le oferim acestora posibilitatea ca viaţa lor să nu depindă de starea de sănătate. Cu ajutorul produselor pe carele furnizăm, dorim ca oamenii să facă cât mai puţine compromisuri în a-şi atinge obiectivele.
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 26 Aug. 2024 Expiră 25 Sept. 2024