Gratis

Reprezentant vanzari farma

ORIGO MEDICAL
2 poziții

Candidatul Ideal

In cazul in care esti o persoana energica, plina de viata, cu zambetul pe buze in cele mai multe situatii si iubesti comunicarea, activitatea pe care o propunem in cadrul acestui job s-ar putea sa ti se potriveasca perfect.
- Cautam un om integru, cu caracter, care are valori si principii solide.
- O persoana, care spune intotdeauna adevarul, este onest, cinstit, transparent si corect.
- Obligatoriu cel puțin 1 an experiență în vânzări business-to-business;
- Experienta in domeniul farma poate constitui un avantaj dar nu este obligatorie.

Abilitati tehnice

- Cunoștințe MS Office;
- Studii medii/superioare
- Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • În calitate de reprezentant vei promova și vei vinde produsele companiei;
  • Conduci zilnic în mod independent un vehicul ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄al companiei, în condiții de siguranță;
  • Faci mai multe opriri în timpul zilei de lucru stabilite pentru a comunica cu farmaciștii;
  • Furnizezi informaţii despre produse și comunici beneficiilor lor in viata pacientilor.
  • Înregistrezi toate vizitele efectuate zilnic la farmaciști, folosind un dispozitiv digital;
  • Planifici și organizezi programul zilnic de lucru.
  • Menții un program regulat de lucru;
  • Respecți toate politicile companiei;
  • Solutionezi rapid reclamațiile clienților prin investigarea problemelor;
  • Urmăresti învățarea continuă și rămâi la curent cu cele mai recente date din domeniu;
  • Deplasarile în teritoriu la/de la întâlniri/instruiri, este necesară;
  • Abilitatea de a susține prezentari de produse;

Beneficii:
  • Pachet salarial de baza motivant
  • Bonusuri motivante pentru îndeplinirea indicatorilor de performanță din fișa postului.
  • Bonus anual de participare la profit în concordanță cu realizările individuale de profit pe zona arondată.
  • Contract pe perioada nedeterminată.
  • Sesiuni de dezvoltare a competențelor specifice.
  • Decontări specifice.
  • Mașină de serviciu cu opțiunea de utilizare personală în orele libere.
  • Telefon de serviciu.

Misiunea noastră este de a furniza produse și servicii de calitate superioară clienților noștri din domeniul sănătății, prin intermediul unor parteneriate strânse cu furnizorii noștri de încredere și prin intermediul personalului nostru bine pregătit și dedicat. Suntem dedicați să oferim soluții de dispozitive medicale de înaltă calitate și să depășim așteptările clienților în fiecare aspect al afacerii noastre.

Această poziție oferă o oportunitate excelentă pentru dezvoltare profesională și personală, într-un mediu de lucru dinamic și stimulant. Dacă îndepliniți cerințele postului, vă rugăm să aplicați și să vă alăturați echipei noastre.
Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 14 Iul. 2024