Gratis

REPREZENTANT VÂNZĂRI DISPOZITIVE MEDICALE

SC X-LAB SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

Studii superioare absolvite (avantaj: chimie/biochimie/biologie/medicină/inginerie medicală);
Permis auto categoria B (obligatoriu);
Pachet microsoft (obligatoriu);
Limba engleză (nivel intermediar/avansat);
Disponibilitate deplasări: 80% din activitate;
Experienţă profesională (minim 1 an într-un post similar de vânzări dispozitive medicale).

Descrierea jobului

  • Cunoașterea produselor din portofoliul de activitate;
  • Promovarea produselor și serviciilor;
  • Întocmirea și transmiterea ofertelor tehnico-financiare;
  • Comunicare profesională și follow-up ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄asupra ofertelor transmise;
  • Negociere și gestionare contracte;
  • Administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienți;
  • Participarea la evenimentele de profil (simpozione, congrese, expozitii etc.);
  • ZONA ALOCATA: SUD.

BENEFICII:
  • Pachet salarial competitiv, bonusuri în funcție de performanță;
  • Beneficii extrasalariale: tichete de masă, tichete culturale, abonament sportiv, acces gratuit teren squash, abonament Premium la Clinica „Regina Maria”;
  • Mediu profesional modern cu reale oportunități de dezvoltare în domeniul dispozitivelor medicale;
  • Training de produs și susținere în dezvoltarea profesională;
  • Oportunitatea de a lucra într-o echipă orientată către rezultate și performanță.

Dacă te regăsești în descrierea noastră și ești interesat să faci parte din echipa X-Lab Solutions, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat la adresa CV@xlab.ro.
Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre tine și să te cunoaștem personal!
Te rugăm să reții că doar candidații selectați vor fi contactați în vederea programării interviului.
Îți mulțumim pentru interesul acordat!

At first, X-Lab Solutions’ activity focused on maintenance and repairs. Along the way, the development of turnkey medical projects and providing lab supplies, have become priorities.
Today, the focus is on providing after-sales services for medical equipment and projects (installation, commissioning, training, application support, service, maintenance).
For more information, please visit www.xlab.ro.

Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024