Gratis

Reprezentant vanzari camioane

TH TRUCKS

Candidatul Ideal

Studii superioare, prezinta avantaj profilul tehnic;
Minimum 3 ani experienta in vanzari auto, de preferinta camioane;
Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office;
Excelente abilitati de relationare, comunicare si negociere;
Persoana dinamica, persuasiva, orientata spre rezultate;
Posesor carnet de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Identifica si gestioneaza nevoile clientilor din zona alocata;
Promoveaza produsele si serviciile companiei;
Intocmeste si prezinta oferte, negociaza si ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄incheie contracte comerciale;
Identifica noi clienti urmarind cresterea cotei de piata si gestioneaza portofoliul de clienti existent;
Acorda informatii tehnice si comerciale clientilor cu care intra in contact;
Configureaza vehiculul in conformitate cu cerintele clientului.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv
Sistem de bonusare
Tichete de masa
Prima de Craciun si Pasti
Zile suplimentare de concediu de odihna
Zile libere si ajutoare sociale pentru evenimente familiale deosebite
Masina de serviciu
Traininguri de specialitate
Abonament Bookster

Descrierea companiei

TH Trucks – importator DAF in Romania

TH Trucks, parte a Turbo's Hoet Group, detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024