Gratis

Reprezentant Vanzari Call Center-OTOPENI - FOCUS RENT

FOCUS TEAM CONSULTING S.R.L.

Candidatul Ideal

* Experiență relevantă: Cel puțin 6 luni de experiență în vânzări, preferabil în call center sau vânzări directe.
* Abilități de comunicare: Capacitate excelentă de comunicare verbală și scrisă. Abilitatea de a prezenta produsele și serviciile într-un mod clar și convingător.
* Orientare spre client: Atitudine proactivă și orientată spre nevoile clienților. Abilitatea de a construi și menține relații pozitive cu clienții.
* Motivare și reziliență: Atitudine pozitivă, determinare și capacitate de a depăși obstacolele și respingerea. Orientare către atingerea și depășirea obiectivelor de vânzări.
* Organizare și gestionare a timpului: Capacitatea de a gestiona eficient timpul și de a prioritiza sarcinile într-un mediu dinamic.
* Cunoștințe tehnice: Cunoștințe de bază în utilizarea calculatorului, pachetul Microsoft Office. Familiaritate cu domeniul digital și cel al autoturismelor reprezintă un avantaj.
* Abilități de negociere: Capacitatea de a negocia și de a închide vânzări într-un mod eficient.

Descrierea jobului

* Program de lucru: Full-time, program de 8 ore/zi.
* Locație: Din office, biroul situat în Otopeni.
* Tip de ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄contract: Contract de muncă pe perioadă nedeterminată, cu perioadă de probă de 3 luni.
* Pachet salarial: Salariu fix competitiv plus comisioane bazate pe performanță.
* Mediu de lucru: Un mediu de lucru plăcut, dinamic, cu o echipă tânără și ambițioasă. Acces la resurse moderne și tehnologii avansate.

FocusRent este o companie cu o experienta de peste 10 ani pe piata serviciilor de inchirieri auto din Bucuresti, Otopeni si Cluj Napoca. De-a lungul anilor, clientii nostri au putut beneficia de un serviciu rapid si eficient care a venit de fiecare data in intampinarea nevoilor si exigentelor lor.

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024