Gratis

Reprezentant Vanzari B2B – Partener PPC

Instore Power Provider

Candidatul Ideal

Dorim să te alături în călătoria noastră, dacă îndeplinești următoarele cerințe:
  • Minim 1 an de experiență în vânzări B2B, telecom, FMCG, D2D sau domenii similare;
  • Absolvent de studii medii sau superioare;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Orientare către client și capacitatea de a construi relații de durată;
  • Cunoștințe medii de Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Permis Auto cat B și disponibilitate pentru deplasări în teren

Descrierea jobului

Suntem mereu deschiși să primim în echipa noastră colegi talentați și motivați. Prin colaborarea noastră, ne implicăm în construirea unui ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁viitor durabil, fundamentat pe valori precum cooperarea, excelența, respectul și responsabilitatea.

Scopul postului constă în promovarea produselor și/ sau serviciilor partenerului contractual PPC, pe teren, clienților existenți sau potențiali.

Iți oferim oportunitatea de a crește și de a îți dezvolta abilitățile în cadrul unui mediu de lucru dinamic, unde vei avea responsabilități precum:

  • Realizarea obiectivelor de vânzări: Atingi targeturile lunare, trimestriale și anuale prin prospectarea și identificarea de noi oportunități de afaceri;
  • Interacționarea cu clienții: Identifici nevoile acestora și oferi soluții personalizate, prezentând produsele și serviciile noastre;
  • Negocierea și finalizarea contractelor: Pregătești oferte, negociezi contracte și urmărești implementarea acestora până la finalizare;
  • Construirea și menținerea relațiilor: Dezvolți și menții un portofoliu solid de clienți, asigurându-te de satisfacția acestora pe termen lung;
  • Colaborare și dezvoltare: Lucrezi îndeaproape cu echipele interne pentru a fi la curent cu cele mai noi produse și tendințe de pe piață

Ce oferim în colaborarea noastră:

  • Pachet salariat construit din parte fixă și parte variabilă (comision generos în funcție de performanță) ;
  • Tichete de masa;
  • Abonament clinică medicală;
  • Reduceri la abonamente și terminale;
  • Birthday off – zi liberă cu ocazia zilei de naștere;
  • Autoturism de companie + card de combustibil;
  • Laptop, telefon și outfit profesional.

Detalii suplimentare:

  • Program de lucru flexibil;
  • Colectiv tânăr, prietenos și foarte dinamic;
  • Suport constant al echipei ;
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o companie cu tradiție/în puternică ascensiune, care pune preț pe dezvoltarea ta;
  • Locație: Birou și teren, cu deplasări în zona de reședință și județele învecinate.

Dacă ești o persoană ambițioasă, orientată către rezultate și dornică să faci parte dintr-o echipă dinamică, trimite-ne CV-ul tău !

Suntem INSTORE POWER PROVIDER, companie românească fondată în 2006, lider pe piața serviciilor de retail marketing din România oferind soluții integrate pentru majoritatea companiilor din domeniul bunurilor de larg consum (FMCG), precum Procter&Gamble, Heineken, Friesland, Mars, PepsiCo, Ursus, JTi, Nestle, Lactalis etc. dar și din alte domenii, precum Vodafone, Samsung și Philips.

Compania are peste 2 700 de angajați și este prezentă în România, Republica Moldova și Bulgaria, atât în marile lanțuri de magazine de retail cât și în comerțul tradițional și HORECA, în total peste 33 000 de puncte de vânzare.

Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024