Gratis

Reprezentant tehnic

SC MADRUGADA COM SRL

Candidatul Ideal

Candidatul potrivit:
  • Studii superioare tehnice;
  • Experiența în domeniul ferestrelor și ușilor din PVC, lemn sau aluminiu constituie un avantaj
  • Experiența în domeniul construcțiilor constituie un avantaj
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilităţi:
  • Acordarea de suport și consultanță tehnică distribuitorilor firmei în ceea ce privește montarea, reglajul și funcționarea produselor firmei
  • Efectuarea de constatări în teren și rapoarte tehnice în cazul sesizărilor referitoare la probleme tehnice primite de la distribuitorii și clienții finali ai firmei
  • Efectuarea de teste și elaborarea de propuneri de îmbunătățire a produselor și fluxurilor de producție și montaj in funcție de constatările din teren și feedback-ul din partea clienților.
  • Elaborarea și susținerea în cadrul unor seminarii de prezentări tehnice distribuitorilor și clienților mari firmei pentru ai sprijini din punct de vedere tehnic în activitatea de comercializare și montaj a produselor companiei
  • Realizarea de măsurători de tâmplărie în anumite cazuri care necesită o expertiză tehnică mai avansată
  • Stabilirea unor soluții tehnice de montaj speciale împreună cu departamentele tehnic și de vânzări din firmăInstruirea anumitor persoane din departamentele producție și vânzări și aprovizionare în anumite aspecte și caracteristici tehnice

Se oferă:
  • Instruire, specializare și training în cadrul firmei în toate aspectele tehnice specifice referitoare la producția și montajul de tâmplarie PVC și aluminiu cu accesoriile aferente
  • Pachet salarial atractiv, cu beneficii ce vor fi discutate in cadrul interviului
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Conditii moderne de munca
  • Activitate dinamică, cu punerea în valoare a potențialului personal

SC MADRUGADA COM SRL este una dintre cele mai importante companii din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, cu tehnologii moderne si utilaje performante.

Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024