Gratis

Reprezentant Serviciu Clienti

NAGRA GAMING
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Reprezentant Serviciu Clienți (RSC) motivat și orientat spre rezultate pentru a se alătura echipei noastre în ︆︆︉︅︂︊︋︀​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎︆︆︉︅︂︊︋︀​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎creștere. În acest rol esențial, vei fi punctul principal de contact pentru clienții noștri valoroși, oferind asistență excepțională și promovând relații pozitive. Vei juca un rol cheie în asigurarea satisfacției și loialității clienților, care sunt fundamentale pentru succesul companiei noastre.

Calificări:

EXCELENȚĂ ÎN COMUNICARE: Deții abilități excepționale de comunicare scrisă și verbal in limba română, cu capacitatea de a adapta abordarea la diverse stiluri de comunicare și personalități. Ascultarea activă, explicațiile clare și concise și eticheta telefonică profesională sunt esențiale.

EXPERTIZĂ ÎN REZOLVAREA SITUAȚIILOR: Te dezvolți într-un mediu de rezolvare a problemelor în ritm alert, demonstrând abilități puternice de analiză și gândire critică. Abordați provocările cu o mentalitate proactivă și orientată spre rezultate, identificând cele mai eficiente soluții independent și în colaborare.

APTITUDINE TEHNICĂ: Este necesară competența în utilizarea computerelor și a unei varietăți de programe software de asistență pentru clienți. Vei fi capabil să navigezi prin diferite sisteme, să utilizezi tehnologia pentru a îmbunătăți experiența clientului și să rezolvi solicitările în mod eficient.

MUNCA ÎN ECHIPĂ CU AUTONOMIE: Demonstrezi capacitatea de a colabora eficient cu colegii pentru a împărtăși cunoștințe și a genera soluții în brainstorming. Ești, de asemenea, o persoană care își asumă responsabilitatea pentru sarcinile atribuite și le duce la bun sfârșit.

Descrierea jobului

AVOCAT AL CLIENȚILOR: Servești ca un consultant de încredere, ascultând activ întrebările și preocupările clienților pentru a diagnostica ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂și rezolva ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁eficient problemele. Aceasta include utilizarea unor abilități analitice puternice pentru a identifica cauza principală a situațiilor și implementarea soluțiilor care să răspundă nevoilor individuale ale clienților.

EXPERTIZĂ ÎN PRODUS: Dezvolți o înțelegere cuprinzătoare a produselor și serviciilor noastre. Folosește-ți cunoștințele pentru a oferi explicații clare și concise, permițând clienților să ia decizii informate și să depășească orice dificultate pe care o întâmpină.

COMPETENȚĂ TEHNICĂ: Demonstrați abilități în depanarea problemelor tehnice comune. Folosește-ți abilitățile de rezolvare a problemelor pentru a diagnostica și rezolva solicitările în conformitate cu procedurile stabilite. De asemenea, vei fi responsabil de identificarea situațiilor care necesită escaladare către membrii seniori ai echipei sau alte departamente, și vei asigura o predare perfectă a interacțiunilor cu clienții și a detaliilor cazului.

SPECIALIST ÎN DOCUMENTAȚIE: Menți înregistrări meticuloase ale interacțiunilor cu clienții. Aceasta include crearea de note detaliate care consemnează situația clientului, rezoluția implementată și orice detalii suplimentare relevante. Aceste înregistrări devin o resursă vitală pentru interacțiunile viitoare și asigură continuitatea unui serviciu excepțional.

EXPERT ÎN DEZESCALADARE: Menții o conduită profesională și politicoasă în orice moment, în special în situații dificile. Utilizezi abilități excelente de comunicare și interpersonale pentru a detensiona interacțiunile tensionate, a construi relații și a promova o experiență pozitivă a clientului.

La WACKO, ne mândrim cu creativitatea, umorul și capacitatea noastră de a depăși limitele în conținutul pe care îl creăm. Nu suntem legați de tradiție sau convenție. Suntem aici pentru a revoluționa experiența cazinourilor online și pentru a ne elibera de monotonie. Dacă te-ai săturat de aceeași rutină învechită, ai ajuns la locul potrivit. Într-o lume plină de predictibilitate și conservatorism, ieșim în evidență ca un far de entuziasm și inovație.

Fiecare aspect al platformei noastre este infuzat cu umor, îndrăzneală, spirit și nervozitate. Nu suntem doar despre divertisment - este vorba despre crearea unei experiențe de neuitat. Deci, pune-ți centura și pregătește-te pentru călătoria vieții tale. Nu suntem aici pentru a urma mulțimea; Suntem aici pentru a croi o nouă cale în lumea jocurilor online.

Publicat 7 Aug. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Sept. 2024