Gratis

Reprezentant Regional Vanzari

Expert Extreme Paints

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • persoana tanara, dinamica, persuasiva
  • spirit de observatie
  • abilitati de comunicare si negociere
  • disponibil pentru deplasari in cele 4 judete

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • administrarea si dezvoltarea portofoliului
  • vizitarea clientilor din ruta
  • prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀politicile comerciale ale companiei;
  • realizarea obiectivelor lunare de vanzare si incasare
  • managementul zonei, vanzarea se face atat direct cat si prin distribuitori
Beneficii:
  • autoturism de serviciu
  • telefon, tableta
  • bonuri de masa,
  • bonusuri foarte attractive in functie de performanta
  • salariul compus din parte fixa si comisioane conform vanzari/incasari, plus bonusuri fixe pe obiective specifice. In total 4 tipuri de bonusuri lunare.
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024