Gratis

REPREZENTANT MEDICAL

S.C.MAC'S MEDICAL SURGICAL SRL

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine ca viitor coleg/colegă
Perseverență, seriozitate, disciplină și organizare.
Dacă ai carismă și abilități de vânzare, îți vor fi de folos pentru a-ți depăși obiectivele lunare,
Experiența in domeniul vanzariilor medicale nu este obligatorie, dar poate fi un avantaj pentru tine. Un alt avantaj ar fi studiile in Medicină, Farmacie, Chimie, Biologie- te vor ajuta să înțelegi și să jonglezi cu ușurință utilizarea si modul de folosire a dispozitivelor medicale in diverse afecțiuni.
Cum știm dacă ești potivit
Noi căutăm un coleg/colegă cu idei la îndemână și dorință să le transforme in realitate, rezilient, organizat și bun planificator și pentru noi, dar și pentru tine, atingerea obiectivelor e primordială. Îți recomandăm să aplici, dacă ești in căutarea unei oportunități de a-ți propulsa cariera.

Descrierea jobului

În rolul de Reprezentant Medical, vei începe și vei consolida relații pe termen lung, cu o varietate de cadre medicale ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀din instituții publice și private. Vei promova dispozitive medicale de ultimă generație din portofoliu nostru, care permit tratamentul unui spectru larg de afecțiuni.
Cu sau fara experiență în domeniul vânzărilor de dispozitive medicale, vei avea ocazia să crești profesional, prin participarea la traininguri și congrese medicale.
Într-o zi obișnuită la birou, vei organiza întâlniri pentru cadrele medicale, cu scopul creșterii notorietății produselor și a vânzărilor.
Vei dezvolta strategii pentru creșterea oportunităților de întalnire cu cadrele medicale. Vei propune metode de fidelizare si eficientizare a relației cu medicii, prin acțiuni de promovare medicală.

MAC`s MEDICAL SURGICAL SRL Facem parte din MAC’S MEDICAL GROUP una dintre cele mai importante companii distribuitoare de implanturi cardiovasculare, radiologie intervențională și produse de chirurgie generală. MAC’S MEDICAL GROUP acoperă țările Europei Centrale, de Est și de Sud-Est, cu sediul central în Austria.

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024