Gratis

Reprezentant medical

S.C. MENTOR'S SEARCH S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare absolvite (facultatea de Medicina sau Farmacie constituie un avantaj)
• Experienta cel putin 3 ani pe o pozitie similara; • Bune abilităţi de prezentare la nivel profesional;
• Spirit antreprenorial/foarte bune abilitati organizatorice;
• Foarte bune cunostinte de operare a pachetului Microsoft Office;
• Bune abilităţi de negociere;
• Bune abilitati de rezolvare a problemelor, atitudine de învingător;
• Abilitati de lucru in echipa; • Disponibilitate pentru deplasări în afara oraşului de reşedinţă;
• Foarte bune abilităţi de comunicare scrisă şi orală în română şi engleză.

Descrierea jobului

• Respecta cu strictete regulile de compliance si promovare medicala etica; • Aplica politica de marketing a companiei pe zona ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈alocata; • Urmareste indeplinirea obiectivelor agreate cu managementul companiei; • Promoveaza produsele si imaginea companiei in aria alocata in concordanta cu strategia si planul de marketing existent; • Realizeaza parteneriate strategice pe termen lung cu partenerii companiei; • Realizează acţiuni periodice de fidelizare pentru partenerii deja existenti; • Masoara si urmareste periodic nivelul de satisfactie al partenerilor; • Asigura solutionarea problemelor in relatia cu partenerii si ridica problemele nerezolvate la nivel superior; • Identifica oportunitati si propune solutii adecvate necesitatilor pietei; • Raporteaza activitatea catre superiorul ierarhic conform politicilor companiei; • Este responsabil pentru realizarea targetului asumat pe aria alocata; • Întocmeste rapoartele specifice de activitate

Mentor's is a head-hunting and direct search company specializing in management and sales positions.

Our business philosophy is focused on bringing results for our business partners. We aim at developing your business through profitable investment in strategic human resources.

Our values are: confidentiality, speed and profitability.

Your benefits: High quality recruitment (a very long guarantee) Selection process by assessment centre Business development by candidates’ project Counselling and coaching after employment

Your guarantee: 2 years for management positions 1 year for sales and specialists positions

Specialties Head-hunting, Recruitment and Selection, Executive Search

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024