Gratis

REPREZENTANT MEDICAL /VANZARI

LABORATOIRE INNOTECH INTERNATIONAL
3 poziții

Candidatul Ideal

  • Studiile superioare finalizate (in domeniul medical reprezinta un avantaj), farmacie, biologie, chimie, fiziokinetoterapie, psihologie etc
  • Experienta de minim 1 an in domeniul activitatii de promovare/vanzare al produselor farmaceutice
  • (Reprezentant Medical, Reprezentant Vanzari, Key Account Manager);
  • Abilitati native si/sau dezvoltate de comunicare & relationare;
  • Capacitatea de a invata caracteristicile produselor si a le prezenta intr-un mod eficient;
  • Orientare catre indeplinirea obiectivelor stabilite
  • Permis de conducere categoria B (cu experienta reala minim 1 an) si fara antecedente penale;
  • Cunostinte de operare PC
  • Disponibilitate pentru deplasare in zona desemnata si afara acesteia
  • Cunoasterea unei limbi straine (engleza sau franceza) reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Administrarea antreprenoriala eficienta a zonei alocate;
  • Organizarea activitatii in teritoriu cu respectarea strategiei companiei, realizarea numarului de vizite
  • si ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄a obiectivelor asociate postului ocupat precum si transmiterea rapoartelor specifice pe baza
  • informatilor reale culese din piata;
  • Promovarea produselor companiei cu respectarea principiilor si regulilor de etica in promovare;
  • Participarea activa la evenimentele stiintifice (conferinte, congrese) care sustin promovarea
  • produselor.

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant si plan de bonusare atractiv.
  • Munca intr-un mediu dinamic, intr-o companie franceza cu traditie de peste 100 de ani in industria farmaceutica.
  • portunitati de evolutie profesionala si dezvoltare personala

INNOTHERA, o companie dinamică, a fost fondată în Franța în 1913 de către René Chantereau – un farmacist cu viziunea de a trata afecțiunile cotidiene și ambiția de a oferi companiei sale un potențial industrial. Înființată în 1980 ca o filială a grupului Innothera, Laboratoire Innotech International a devenit o companie dinamică de producție care dezvoltă, produce și vinde produse farmaceutice în toată lumea, cu o prezență globală în peste 120 de țări. Laboratoire INNOTECH International este specializată în designul și marketingul produselor dedicate sănătății, a dispozitivelor medicale și a produselor farmaceutice care sunt concepute pentru a trata patologiile cotidiene, inclusiv afecțiunile ginecologice, insuficiența venoasă, anemia și deficiențele de minerale. Pentru Laboratoire INNOTECH International, calitatea produselor și serviciilor de sănătate oferite, este PRINCIPALA prioritate în fiecare etapă: cercetare, dezvoltare, studii clinice, producție - aproape toate realizate în Franța - controlul calității și distribuție.

Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024