Gratis

Reprezentant Medical si de Vanzari

Gradina Sanatatii
4 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine:

-studii superioare finalizate (Medicină / Farmacie/ Biologie - avantaj);
-minimum 1 an de experienţă în vânzări; experienta in domeniul farma reprezinta avantaj.
-foarte bună capacitate de a asimila noi informaţii, asociată cu dorinţa de dezvoltare continuă;
-excelente abilităţi de comunicare şi prezentare;
-orientare către client şi centrare pe rezultate;
-impact şi putere de convingere;
-abilităţi de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
-pemis de conducere categoria B şi disponibilitate pentru deplasări.

Candidatul sa fie locat in: Arad, Timisoara, Oradea, Cluj- Napoca, Maramures, Satu- Mare, Alba- Iulia, Sibiu, Brasov, Salaj.

Descrierea jobului

Ce vei face:

-promovarea produselor şi a imaginii companiei către medicii şi farmaciştii din zona alocată, în conformitate cu ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄strategia de marketing;
-iniţierea, dezvoltarea şi menţinerea relaţiilor cu clienţii (medici şi farmacişti);
-monitorizarea atentă a pieţei farmaceutice locale şi exploatarea eficientă a oportunităţilor identificate;

Ce îţi oferim în schimb:

-oportunitatea de a lucra într-o companie romaneasca in plina dezvoltare în piaţa de profil din România;
-mediu de lucru competitiv, dar profesionist şi prietenos, care te va ajuta să înveţi şi să te dezvolţi continuu;
-contract de munca pe perioada nedeterminata;
-pachet salarial motivant;
-masina de servici, telefon;
-bonusuri de performanţă;
-tichete de masă;

Grădina Sănătății a luat naștere cu scopul de a oferi o alternativă și mai ales din dorința de a fi altfel. Pentru noi, mulțumirea voastră reprezintă cea mai mare satisfacție. De aceea, toate acțiunile noastre converg spre acest obiectiv. Astfel, punem accentul doar pe calitate și vă oferim doar produse Premium, cu cele mai mari concentrații de pe piață, pe care le testăm în prealabil pentru a ne convinge de efectele lor. De asemenea, suntem cât se poate de receptivi la sugestiile voastre și căutăm să vă punem la dispoziție game cât mai variate, în acord cu doleanțele și necesitățile fiecăruia.

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024