Gratis

Reprezentant Medical - Naturpharma

Expand Health
3 poziții

Candidatul Ideal

Recrutam Reprezentanti Medicali in divizia de pediatrie, din cadrul companiei Naturpharma - companie de marketing si unic distribuitor al unor produse consacrate, din segmentul suplimentelor si dispozitivelor medicale. Dacă doriți să evoluati profesional si sa faceți parte dintr-o companie in plina expansiune din industria farmaceutica, aceasta este o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră.

In acest rol, veți avea sansa de a lucra cu medici și profesioniști din domeniul sănătății pentru a promova produsele din portofoliul alocat si veți fi responsabil de dezvoltarea și menținerea relațiilor cu acestia.

Cerințe:
  • Absolvent de studii superioare - cerinta obligatorie;
  • Experienta in promovarea produselor farmaceutice, a dispozitivelor sau serviciilor medicale de minim 1 an - cerinta obligatorie;
  • Permis de conducere, categoria B si disponibilitate pentru deplasare - cerinta obligatorie;
  • Abilitati excelente de comunicare, organizare si adaptabilitate;
  • Sociabilitate, ascultare activa si orientare catre interlocutor;
  • Atitudine entuziasta, proactiva si orientare catre obiective;

Descrierea jobului

Principalele responsabilități:
  • Promovarea imaginii si a portofoliului de produse - dispozitive medicale - catre medici de familie si medici ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀specialisti: pediatri, pneumologi, alergologi, neonatologi, gastroenterologi, ORL-isti;
  • Respectarea numarului de vizite la medici si farmaciile in aria alocata;
  • Implementarea strategiei de promovare a produselor;
  • Sustinerea si participarea la evenimentele medicale de specialitate derulate;
  • Pregatirea saptamanala a planurilor de vizite si activitati;
  • Raportarea periodica a activitatii catre managerul direct;
  • Contribuirea la dezvoltarea bazei de date a colaboratorilor;
  • Monitorizarea atenta a pietei farmaceutice locale si exploatarea eficienta a oportunitatilor identificate.
Beneficii:
  • Bonus trimestrial de performanta, in urma obiectivelor atinse;
  • Spor de mobilitate - 40 lei/zi;
  • Abonament medical - Medlife Business Upgrade;
  • Zi de nastere libera si extra zile de concediu oferite de sarbatori legale;
  • Pachet de lucru: autoturism, laptop, telefon;
  • Traininguri pentru dezvoltare personala si profesionala.

Dacă sunteți o persoană entuziastă, orientată către rezultate și doriți să evoluati profesional in domeniul farmaceutic, vă invităm să aplicați pentru poziția de Reprezentant Medical - pediatrie. Așteptăm să vă cunoaștem!

Expand Health, companie multinationala de consultanta in management si marketing farmaceutic, este prezenta in Romania din 1999. Cartea de vizita Expand Health Romania este impresionanta si reuneste companii farmaceutice multinationale prezente in Romania, si companii autohtone in plina expansiune. Printre serviciile oferite se numara outsourcing farmaceutic, recrutare, training, evaluare, teambuilding.

Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024