Gratis

Reprezentant Medical de Vânzări 🦷

LT Human Links S.R.L.

Candidatul Ideal

Reprezentant Vânzări căutat! 🦷

Ești gata să faci un pas în cariera ta și să colaborezi cu profesioniști din domeniul stomatologic? Dacă îți place să comunici, să vinzi și să construiești relații pe termen lung, atunci te căutăm!

Clientul nostru este o companie inovatoare, unică în Romania, specializată în producția de echipamente și materiale pentru implantologie. Colaborăm cu medici stomatologi și cabinete de tehnică dentară, iar acum avem nevoie de un Reprezentant de Vânzări care să ne ajute să ducem aceste soluții la următorul nivel.

Ce căutăm la tine:
• Abilități excelente de comunicare și negociere.
• Experiență anterioară în vânzări (de preferat, în domeniul medical sau stomatologic).
• Entuziasm și dorința de a învăța lucruri noi într-un domeniu tehnic, dar extrem de interesant.

Descrierea jobului

Ce vei face:
• Vei lucra direct cu stomatologi și tehnicieni dentari, oferindu-le soluții inovatoare și personalizate.
• Vei dezvolta ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁și menține relații profesionale solide cu cabinete și clinici dentare.
• Vei promova și vinde produse ce combină tehnologia avansată cu metodele tradiționale.

Dacă simți că acest rol ți se potrivește, așteptăm să te cunoaștem! Aplică acum și hai să creștem împreună!
Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 20 Sept. 2024