Gratis

REPREZENTANT COMERCIAL

SARANTIS ROMANIA S.A. BUCURESTI

Candidatul Ideal

- min. 6 luni in activitatea de vanzari;
- studii medii;
- cunostinte solide in vanzari si distributie;
- cunostinte de mercantizare si experienta in IKA;
- loialitate, capacitate de comunicare, disciplina;
- capacitate de planificare;
- orientare catre client.

Descrierea jobului

- asigura vanzarea si mercantizarea produselor firmei catre toti clientii posibili din zona de responsabilitate;
- aria vizata: Satu Mare, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃Bihor

Companie multinationala de distributie pentru produsele :BU, STR8, C-Thru, Johnson&Johnson, Antonio Banderas, Fino, Elmiplant si produse selective (Paco Rabanne, Carolina Herrera, JPG) s.a.
Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024