Gratis

Reprezentant Comercial - Bucuresti

SC PERLA HARGHITEI SA

Candidatul Ideal

Perla Harghitei, lider in imbutelierea apei minerale, isi extinde echipa!

Suntem in cautarea unui Reprezentant Comercial pentru Bucuresti, un rol esential in echipa noastra.

Ne dorim o persoana entuziasta, cu o atitudine pozitiva, concentrata pe atingerea obiectivelor si pe dezvoltarea pietei.
Daca ai incredere in brandurile pe care le reprezinti, esti orientat catre rezultate si catre client, te invitam sa aplici si sa te alaturi echipei noastre.

Cerinte:
  • Minimum 2 ani experienta de vanzari in FMCG - criteriu eliminatoriu;
  • Minimum studii medii (Diploma de bacalaureat);
  • Proactiv, orientat spre rezultate, perseverant, capabil de a-si atinge obiectivele intr-o piata dinamica;
  • Capabil sa lucreze cu un grad ridicat de autonomie;
  • Excelente abilitati de comunicare si negociere, organizare si planificare;
  • Capabil sa ia decizii rapid, generator de solutii pozitive cu efect in rezolvarea problemelor de rutina zilnica;
  • Bune cunostinte operare PC: Microsoft Office;
  • Permis categoria B;
  • Limbi vorbite: Engleza (nivel mediu);

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Realizarea planului de vanzari lunar pentru zona alocata;
  • Monitorizarea pietei si identificarea oportunitatilor de crestere a vanzarilor;
  • Implementarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄standardelor de mercantizare si intretinerea plasarilor existente;
  • Intocmirea rapoartelor privind performanta vanzarilor;

Beneficii:
  • Lucrul intr-o echipa dornica sa performeze intr-un mediu de business in plina dezvoltare;
  • Oportunitati de promovare;
  • Mediu de lucru care incurajeaza proactivitatea si initiativa;
  • Venit competitiv;
  • Tichete de masa – valoare maxima;
  • Asigurare de sanatate privata;
  • Cota lunara de produs – apa minerala;
  • Prima vacante si alte prime, cu ocazia diferitelor evenimente;
  • Pe langa salariul fix oferim o schema de bonusare motivanta;

In comuna Sâncrăieni din judeţul Harghita activitatea de îmbuteliere a apei minerale a început încă din anul 1952, iar în anul 1974 s-a construit prima fabrică de îmbuteliere de mare capacitate, care stă şi astăzi la baza societăţii Perla Harghitei S.A.. Toată regiunea, numită Ciucul Inferior, este deosebit de bogată în surse de apă minerală. Compania noastra, îmbuteliatorul apelor minerale naturale Perla Harghitei si Tiva Harghita, dispune de 6 linii complete de îmbuteliere. Acestea includ utilaje de ultimă generaţie, produse ale renumitei companii germane Krones.

Apa minerală naturală Perla Harghitei a fost recunoscută ca apă minerală naturală în statele Uniunii Europene, înainte ca România să devină stat membru; certificarea fiind făcută în Germania. ( Nr.: 22-6-212-9, data: 21.01.2005)

Publicat 16 Iul. 2024 Reactualizat 13 Aug. 2024 Expiră 15 Aug. 2024