Gratis

Reprezentant Comercial - Back Office

Constam Procesare Otel

Candidatul Ideal

  • Studii universitare finalizate, de preferat profil tehnic;
  • Cunostinte de limba engleza – nivel conversational;
  • Cunostinte operare PC : MS Office, ERP /un alt software de contabilitate/gestiune;
  • Buna capacitate de organizare, de prioritizare a sarcinilor si un simt de raspundere ridicat;
  • Aptitudini de comunicare;

Descrierea jobului

  • Preia si gestioneaza relatiile cu clientii;
  • Asigura suport administrativ pentru echipa de vanzari;
  • Primeste si proceseaza cereri de oferta ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de la clienti;
  • Realizeaza si transmite oferte – generale sau pe produse;
  • Urmareste derularea ofertelor si comenzilor catre clienti;
  • Completeazasi pastreaza o situatie a cererilor de oferta de la client;
  • Raspunde cererilor adresate prin e-mail si telefon;
  • Activitati de secretariat/protocol;
  • Preia, inregistreaza si redirectioneaza corespondenta primita.

Constam Procesare Oțel este unul dintre furnizorii de top de servicii și materiale pentru construcții civile și de infrastructură din România. Compania este specializată pe fasonare oțel, carcase pentru piloți forați, pereți mulați și structuri tridimensionale preasamblate, plase sudate, sârme și accesorii complementare pentru construcții, cuple mecanice Lenton și alte accesorii.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024