Gratis

Reprezentant Comercial - Apahida

Super Farm Land SRL

Candidatul Ideal

Ești o persoană cu abilități excelente de comunicare, atât verbal cât și în scris, și ai experiență în vânzări? Atunci te căutăm pe tine!

Cerințe:

• Abilități foarte bune de comunicare și relaționare (verbal și scris);
• Cunoștințe solide de utilizare a pachetului Microsoft Office și Google Sheets;
• Experiență anterioară în vânzări (atât fizic, cât și telefonic);
• Capacitatea de a lucra independent și de a lua inițiativă.

Descrierea jobului

• Vânzarea proactiva si reactiva a produselor/serviciilor companiei către clienți noi și existenți;
• Gestionarea relațiilor cu clienții și ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀oferirea de suport în vederea satisfacerii nevoilor acestora;
• Întocmirea rapoartelor și actualizarea informațiilor în bazele de date interne.

Descrierea companiei

Super Farm Land ofera echipamente de zootehnie.

Din oferta noastra fac parte o gama larga de produse si echipamente pentru fermele de vaci, porci, oi, pasari si cai.

Super Farm Land colaboreaza cu parteneri din toate colturile tarii si isi propune extinderea activitatii printr-o retea de magazine si depozite (proprii sau in parteneriat).

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024