Remote Fullstack developer PHP, Javascript - 12-40K RON brut

MATEI L. EMIL PFA
2 poziții

Candidatul Ideal

Experiență: Minim 2 ani de experiență în dezvoltarea software
Educație: Studii superioare în informatică, inginerie sau un domeniu conex
Experiență cu framework-uri și tehnologii web (ex. React, Angular, Node.js, PHP)
Cunoștințe de baze de date relaționale (ex. MySQL)
Capacitate de rezolvare a problemelor și atenție la detalii
Abilități de comunicare excelente și capacitate de a lucra în echipă
Atitudine proactivă și dorință de învățare continuă

Descrierea jobului

Clientul nostru din SUA (companie cu 20 de ani vechime) doreste extinderea echipei de dezvoltare software cu inca 1-2 colegi ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁pentru a dezvolta noi functionalitati iar aplicatiile sunt dezvoltate in Angular / React pe front-end, PHP si Node pe back-end.
Ne dorim de la noii colegi o atitudine orientata spre rezultate si imbunatatire continua pentru ca aceasta colaborare sa fie benefica pentru toate partile implicate.

Clientul din SUA este companie cu 20 de ani vechime si aproximativ 50 de angajati cu care colaborez in a dezvolta software din 2012 si care activeaza in industria de promovare produse.
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024