Gratis

Relationship manager

Transilvania Leasing Si Credit Ifn S.A.

Candidatul Ideal

-peste 5 ani de experienta in domeniul financiar bancar, cunostinte solide in domeniul economic si in activitatea de creditare, detii abilitati foarte bune de comunicare si dezvolti cu usurinta relatii interpersonale,

- iti doresti sa te dezvolti lucrand intr-un mediu dinamic aflat in continua transformare

Descrierea jobului

-organizeaza activitatea de creditare
-organizeaza activitatea de vanzare prin intermediari/brokeri/dealeri si gestioneaza contractele de agenti comerciali
-promoveaza și vinde produsele ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃de creditare destinate segmentelor de clientelă, conform normelor interne de creditare
-Participa activ la cunoasterea pietei si a concurentei
-Participa la elaborarea normelor, procedurilor si instructiunilor de lucru privind activitatea de vanzare a serviciilor de creditare
-Analizeaza, identifica aspectele vulnerabile ale activitatii de vanzare a serviciilor de creditare si este creativ in realizarea de propuneri si masuri necesare ameliorarii sau eliminarii lor
-Participa activ la realizarea target-ului individual
Iti oferim un pachet salarial atractiv corelat cu nivelul de experiență și performanța, pachet de servicii medicale, bonus pentru depășirea target-ului, te sustinem permanent si continuu prin asigurarea de programe de pregatire și dezvoltare profesională

Inca de la infiintare, din 1997, TRANSILVANIA LEASING ȘI CREDIT IFN SA s-a remarcat in randul companiilor financiare nebancare, prin seriozitate, profesionalism, competitivitate si dinamism, fiind printre primele societati din Romania care au activat pe piata leasing-ului financiar.
In peste 27 de ani de existenta, compania s-a dezvoltat in mod constant pentru satisfacerea nevoilor clientilor sai, si-a dezvoltat oferta de produse si si-a extins reteaua teritoriala, desfasurandu-si azi activitatea in Brasov, Cluj, Sibiu si Bucuresti. Drumul nostru insa, nu ne dorim sa se opreasca aici.
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 8 Iul. 2024