Gratis

Asistent manager relatii clienti

SC AUTODOC SRL

Candidatul Ideal

- Persoana volubila, interactioneaza cu usurinta cu toti clientii.
- Are abilitati excelente ︇︍️︌︄︅︀︈​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎de comunicare,
- Proactiva- concentrata pe gasirea unor solutii rapide
- Atitudine pozitiva, dorinta de a invata, entuziasmul si abilitatile de rezolvare a problemelor sunt cu siguranta o necesitate
- Experienta anterioara pe un post similar reprezinta un avantaj
- Are cunostinte basic de MS Office (Outlook, Word, Excel;)
- Are cunostinte de contabilitate primara, facturare

Descrierea jobului

Responsabilitati
- Relationarea cu clientii de la front office
- Intocmire facturi
- Contabilitate primara
- Sortare si distribuire ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀corespondenta
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄- Alte activitati administrative
-Introducere de extrase bancare in Winmentor
-Centralizarea si monitorizarea diferitelor documente administrative
-Intocmirea de rapoarte necesare pentru firmele colaboratoare

Beneficii
- Salariu atractiv
- Bonus lunar dupa realizarille firmei
- Bonuri de masa
- Telefon mobil

S.C. Autodoc S.R.L. este un service auto multi-brand autorizat RAR din orasul Cluj-Napoca, (zona Marasti) situat pe strada Plevnei 28/32 specializat in domeniul reparatiilor auto si comercializarea pieselor de schimb pentru toate marcile de autoturisme si autoutilitare pana la 3,5 t. In cadrul service-ului Autodoc pot fi efectuate urmatoarele operatiuni : Reparatii mecanice,reparatii electrice,verificat,reparat si incarcat instalatie climatizare A/C,testare auto,reglaj directie ( geometrie roti ),testare motoare,diagnoza auto,Inspectie Tehnica Periodica ( ITP ),regenerare filtru particule,revizie tehnica, inlocuit filtre si ulei,montare Power Tuning,testare amortizoare, verificare sistem de franare,verificare emisii noxe.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024