Gratis

Mecanic auto service multibrand

SC AUTODOC SRL

Candidatul Ideal

Cerinte

- cunostinte solide in domeniu (electrotecnica si/sau mecanica)
- experienta ︇︍️︌︄︅︀︈​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎in cadrul unui service auto
- dinamic, serios, cinstit, organizat si responsabil
- orientat spre calitate si spre clienti
- dorinta si capacitate de asimilare a informatiilor noi

Descrierea jobului

- executarea lucrarilor de mecanica si /sau electrotecnica repartizate de catre seful de atelier cu maxima operativitate ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄si de buna ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈calitate
- asigura efectuarea reparatilor la standardele de calitate stabilite de legislatia in vigoare, pentru a asigura conditiile tehnice adecvate respectarii normelor de siguranta in circulatie.

Beneficii oferite:

Bonusuri de performante si tichete de masa.
Salarizare atractiva: net 1000-1500 euro
Restul de beneficii vor fi discutate la interviu.

S.C. Autodoc S.R.L. este un service auto multi-brand autorizat RAR din orasul Cluj-Napoca, (zona Marasti) situat pe strada Plevnei 28/32 specializat in domeniul reparatiilor auto si comercializarea pieselor de schimb pentru toate marcile de autoturisme si autoutilitare pana la 3,5 t. In cadrul service-ului Autodoc pot fi efectuate urmatoarele operatiuni : Reparatii mecanice,reparatii electrice,verificat,reparat si incarcat instalatie climatizare A/C,testare auto,reglaj directie ( geometrie roti ),testare motoare,diagnoza auto,Inspectie Tehnica Periodica ( ITP ),regenerare filtru particule,revizie tehnica, inlocuit filtre si ulei,montare Power Tuning,testare amortizoare, verificare sistem de franare,verificare emisii noxe.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024