Gratis

Reglor / operator utilaje

SC Rondocarton SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Reglor / operator utilaje in Sibiu

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
  • Cunostinte si experienta in domeniul productiei pe utilaje;
  • Cunostinte tehnice;
  • Disponibilitate pentru munca in doua/trei schimburi;
  • Spirit de observatie dezvoltat;
  • Deprinderi de acordare si transmitere de informatii.

Descrierea jobului

Principalele atributii si sarcini:
  • Regleaza utilajul in mod corespunzator si in timp util;
  • Supravegheaza procesul de productie;
  • Raspunde de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂calitatea produselor fabricate;
  • Raspunde de curatenia si intretinerea utilajului;
  • Raspunde de activitatea personalului auxiliar.

Beneficii:
  • Tichete de masa de 35 de lei;
  • Transport asigurat/decontat;
  • Al 13-lea salar;
  • Prima de Paste si de Craciun;
  • Tichete cadou de Craciun si de Paste;
  • Tichete cadou de 1 Iunie si in Decembrie pentru copiii minori ai angajatilor;
  • Zile de concediu suplimentare (in functie de vechimea in companie);
  • Bonus de recomandare;
  • Bonus de angajare.

Grupul Rondo Ganahl este un grup Austriac care își are rădăcinile în 1797. Afacerea de bază este fabricarea / colectarea hârtiei și producerea de ambalaje din carton ondulat.

Cu cele mai moderne utilaje se produc ambalaje de cea mai înaltă calitate, stabilindu-se noi standarde în industria cartonului ondulat și oferind clienților produse fabricate cu precizie și imprimate în mod impecabil.

Rondo Offset S.A, un principal furnizor de ambalaje tipărite offset din hârtie și carton duplex/triplex, a fost achiziționată în decursul anului 2019 de către grupul Rondo Ganahl prin subsidiara sa din România, Rondocarton.

Prin această achiziție, Rondocarton intenționează să-și întărească și să-și extindă portofoliul, consolidând și mai mult poziția de unic partener de soluții de ambalat pentru clienții săi.

Publicat 10 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 10 Oct. 2024