Gratis

REGLOR INJECTIE MASE PLASTICE

NOVENTA ROMANIA SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

1. Experienta intr-o pozitie similara minim 2 ani,
2. Disponibilitate pentru program in 4 schimburi,
3. Bun lider: abilitatea de a conduce oameni, de a obtine suportulor de ai instrui si evalua, in vederea obtinerii rezultatelor asteptate,
4. Constituie avantaje: limba straina(engleza sau germana), autorizatie ISCIR pentru moto si pod rulant.

Beneficii:
- Asigurare privata de sanatate.
- Tichete de masa de 40 ron/ zi lucrata.
- Spor de noapte 25%;
- Prime de sarbatori;
- Bonus de recomandare;
- Bonus de prezenta;
- Bonus de performanta;
- Bonus de weekend pentru fiecare zi lucrata in weekend;
- Ore suplimentare plătite 200%;
- Al 13-lea salariu;
-Transport gratuit/ decontarea transportului;
- Acces la cursuri de specialitate pentru formare profesionala;
- Asigurare privata de sanatate + pachet medical individual;
- Acces la formare profesionala specifica domeniului automotive;
- Posibilitatea de avansare;
- Mediu de munca dinamic;

Descrierea jobului

1. Este responsabil cu organizarea procesului tehnologic si organizarea personalului de pe schimbul pe care il coordoneaza,
2. Este ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄responsabil cu asigurarea standardelor de calitate din procesul productiv,
3. Este responsabil din punct de vedere tehnologic de functionarea procesului de productie si implicit de functionarea tuturor utilajelor din dotare,
4. Este responsabil cu respectarea parametrilor de injectie, cu incadrarea in timpul de ciclu stabilit si cu diminuarea permanenta a nivelului rebuturilor la masinile de injectie,
5. Urmareste si raspunde de respectarea realizarii productiei planificate la termenul stabilit prin programul de productie .

Companie elvetiano-romana cu peste 300 de angajati din Timisoara, activa in industria automotive dar si in alte industrii, specializata pe injectia de mase plastice, productia de matrite pentru injectia de mase plastice si montaj.
Compania este dotata cu tehnologie noua, de ultima generatie fiind orientata atat spre clienti cat si spre proprii angajati cu focus pe transparenta si onestitate.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024