Gratis

Registrator Medical Receptie

Clinica privata

Candidatul Ideal

Cautam sa angajam pentru clinica privata din Bucuresti REGISTRATOR MEDICAL pentru receptia clinicii , o persoana deschisa, cu abilitati de comunicare, cu cunostinte medicale si cu dorinta de a se alatura unei echipe de profesionisti in domeniul sanatatii.

Descrierea jobului

  • Clinica se afla in Sectorul 2 Bucuresti pe strada Dragos Voda nr 22.
  • Program de 8 ore de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Luni pana Vineri, orele 12.30—20.30, si o singura Sambata pe luna, ( orele 8.00—13.00) .

Beneficii:
  • Salariu net – 3627 RON,
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala,
  • Mediu de lucru placut,

Clinica a fost înființată pentru a contribui în mod considerabil la îmbunătățirea sănătății și calității vieții pacienților. Clinica noastră se diferențiază de celelalte clinici private prin importanța pe care o acordă pacientului și problemelor medicale cu care acesta sosește în clinică, pacientul fiind degrevat, din momentul preluării sale de o echipa de medici, de orice grijă privind efectuarea investigațiilor medicale suplimentare. Va incurajam sa ne vizitati la https://www.exmedica.ro/servicii-medicale/

Credem cu tărie în capacitatea medicinei românești de a-și îngriji și salva pacienții, iar clinica își propune să le ofere pacienților săi servicii medicale la cele mai înalte standarde, la costuri accesibile.
Publicat 12 Iul. 2024 Reactualizat 12 Iul. 2024 Expiră 11 Aug. 2024