Gratis

Registrator Medical Part Time

Finas Medical SRL

Candidatul Ideal

Clinica medicala FINAS MEDICAL din Cluj-Napoca angajeaza:
Registrator Medical / Operator calculator. Part Time (dupa masa)
* Jobul se adreseza si Studentilor.

Abilitati / cerinte:
- Sudii superioare sau in curs de desfasurare
- Cunostinte de operare calculator
- Cunostinte Microsoft Office
- Bune abilitati de comunicare.
- Limba engleza constituie avantaj.

Descrierea jobului

Atributii / responsabilitati Angajat Part Time:
- Operarea datelor in calculator
- Contabilitate primara
- Relationarea cu clientii clinicii
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Activitati de front office.
- Orar 15.30-19.30

Beneficii oferite:
- Salariu atractiv.
- Prime de Sarbatori.
- Program Flexibil.

Finas Medical este un centru medical privat care incearca sa isi foloseasca toate resursele pentru a pune la dispozitia pacientilor o gama cat mai larga de servicii pentru a oferi solutii eficiente problemelor dumneavoastra. Serviciile noastre includ: Consultatii de specialitate, Servicii destinate companiilor (Medicina Muncii), Recuperare medicala, Ecografii, Acupunctura, Analize medicale de laborator.
Pentru mai multe detalii va rugam sa accesati site: https://finasmedical.ro/
Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024