Gratis

Registrator medical (ambulatoriu de specialitate)

VICTORIA MEDICAL CENTER SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

  • Experienta de lucru in domeniul medical constituie un avantaj;
  • Minim studii medii;
  • Cunostinte de operare PC - nivel mediu;
  • ︎︆︈︁︋︍︊︎​︂︆︄︅​︁︁︎︌​Persoana disciplinata, responsabila si capabila sa lucreze in echipa;
  • Capacitate de relationare cu echipa medicala si cu pacientii intr-un mod nonconflictual si constructiv;
  • Disponibilitate de a lucra in ture.

Descrierea jobului

  • Pregateste documentele pacientilor in mod corespunzator pentru accesul acestora in cabinetele de consultatie;
  • Informează pacienții cu privire la investigațiile ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁oferite, protocolul de recoltare a probelor biologice, programul de lucru și la termenele de eliberare a rezultatelor;
  • Efectueaza incasarile pe casa de marcat si POS;
  • Gestioneaza activitatile de front-desk a clinicii.
Beneficii:
  • Mediu de lucru profesionist;
  • Echipă tânără și dinamică;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Programe de formare continuă (corespunzătoare poziției în cadrul companiei);
  • Pachet salarial motivant (se va discuta în cadrul interviului);
  • Punct de lucru in apropierea statiei de metrou.

Victoria Medical Center este un operator de servicii medicale ce activeaza in Bucuresti. In structura noastra intra atat serviciile clinice cat si paraclinice, precum si activitate spitaliceasca.

Publicat 21 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 20 Sept. 2024