Gratis

Registrator - Ioana Medical Center

SC IOANA MEDICAL CENTER SRL

Candidatul Ideal

Ne dorim ca viitoarea/ viitorul noastra/ nostru colega/ coleg sa fie o persoana comunicativa, organizata, responsabila, rabdatoare, cu o atitudine pozitiva si orientata catre pacienti.
In plus, pentru a putea performa optim in acest job, noua colega ar trebui:
- sa posede abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prioritizare, respectiv de a efectua mai multe sarcini simultan + rigurozitate si atentie la detalii
- sa aiba echilibru emotional, autodisciplina si deschidere in relatia cu pacientii(rabdare, respect, prezenta de spirit)
- sa poata lucra in echipa, urmarind proceduri si reguli interne
- sa fie disponibila pentru o colaborare de lunga durata si de asemenea pentru a lucra in ture, alternativ, in functie de anumite zile ale saptamanii
- abilitati digitale: Microsoft Office. Cunoasterea unei aplicatii de gestionare a pacientilor precum si a unei platforme de raportare catre CASMB(SIUI,Atlas) reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

- Gestioneaza eficient circuitul pacientilor in cadrul clinicii
- Preia si transmite informatiile care survin telefonic, prin email sau direct ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄la receptie - stabileste programarile pentru consultatiile medicale in aplicatia informatica dedicata si se asigura de confirmarea lor
- Ofera suport administrativ medicilor/psihologilor din clinica(de ex: fise pacient, formulare,etc.)
- Opereaza casa de marcat
Se ofera salariu + tichete de masa + produse caffeteria si cel mai important, un mediu de lucru stabil si cu respect fata de angajati
Puteti trimite cv-ul insotit de datele dvs de contact folosind adresa de email dan.nicorici@ioanamed.ro sau direct prin aplicatia Ejobs
Important de retinut: numai persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate ulterior!

Fondata in 2005, Clinica 'Ioana Medical Center' din Bucuresti se adreseaza cu precadere pacientilor din categoria de varsta 0-18 ani acoperind in acest moment urmatorul spectru de specialitati medicale atat prin angajatii proprii cat si prin colaboratorii externi: Pediatrie, Psihiatrie pediatrica, Neurologie pediatrica, Psihologie

Pentru mai multe detalii vizitati si pagina noastra de web: www.ioanamed.ro
Publicat 24 Sept. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 24 Oct. 2024