Gratis

REFERENT TEHNIC

S.C. OCTANO DOWNSTREAM S.R.L.

Candidatul Ideal

Absolvent al unei institutii de invatamant superior sau mediu;
Experienta pe oricare din domeniile:achizitii, vanzare, depozit, service reprezinta un avantaj;
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
Atentie la detalii, capacitate de cooncentrare si analiza

Descrierea jobului

Preluarea unor sarcini in cadrul departamentului tehnic al Companiei, acordarea de consultanta si consiliere tehnica in vederea luarii unor decizii ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂eficiente pentru asigurarea bunului mers al Societatii;
Participarea la asigurarea functionarii in parametrii normali a echipamentelor instalate incadrul punctelor de lucru ale Companiei, planificarea lucrarilor de preventie si mentenanta , remedierea in timp util a defectiunilor;
Intocmirea cererilor de oferta pentru lucrarile de constructii capitale si de mentenanta ce urmeaza a fi realizate la obiectivele Societatii;
Verificarea ofertelor de pret si validarea devizelor de cheltuieli pentru lucrarile contractate;
Asigurarea urmaririi lucrarilor de investitii in ceea ce priveste respectarea proiectelor, incadrarea lor in graficul de executie si realizarea clauzelor privind cantitatea si calitatea lucrarilor;
Participarea la organizarea si asigurarea desfasurarii receptiilor lucrarilor de investitii executate in cadrul obiectivelor Societatii;
Orice alte sarcini trasate de superiorii ierarhici in functie de necesitatile organizationale/departamentale in limitele de competente ale postului ocupat.

Povestea Octano începe în 2017, când Octano Downstream a preluat rețeaua de distribuție GPL Bulrom - unul din top cinci cei mai mari distribuitori independenți de gaz petrolier lichefiat din România.

În prezent, rețeaua de benzinării OCTANO are 31 stații de alimentare (27 stații full-service și 4 GPL).

Pentru că cei mai buni oameni înseamnă cele mai bune servicii, OCTANO are în spate o echipă valoroasă de profesioniști în domeniu, instruiți să răspundă la orice provocări.

Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024