Gratis

Referent Resurse Umane - Part Time

Fressnapf Romania

Candidatul Ideal

  • Experiență de lucru relevantă în domeniul resurselor umane.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare interpersonale.
  • Capacitate de organizare și ︁︋︆️︋︍︃︄​︍︋︅︅​︁︁︎︌​︉︈︊︌​︉︎︌︎︌︉︃︎︆︉︀️gestionare a sarcinilor multiple.
  • Cunoașterea legislației muncii și a procedurilor specifice de resurse umane.
  • Absolvent cursuri de calificare "Inspector resurse umane".
  • Foarte bune cunostinte de operare Excel, MsOffice, Internet, SAP reprezinta un avantaj.
  • Cunoasterea limbii engleze este obligatorie

Descrierea jobului

Dacă vrei ca CV-ul tău să ajungă mai repede la noi, să intrăm imediat în contact, completează datele solicitate pe ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀︁︋︆️︋︍︃︄​︍︋︅︅​︁︁︎︌​︉︈︊︌​︉︎︌︎︌︉︃︎︆︉︀️︁︋︆️︋︍︃︄​︍︋︅︅​︁︁︎︌​︉︈︊︌​︉︎︌︎︌︉︃︎︆︉︀️︁︋︆️︋︍︃︄​︍︋︅︅​︁︁︎︌​︉︈︊︌​︉︎︌︎︌︉︃︎︆︉︀️︁︋︆️︋︍︃︄​︍︋︅︅​︁︁︎︌​︉︈︊︌​︉︎︌︎︌︉︃︎︆︉︀️︁︋︆️︋︍︃︄​︍︋︅︅​︁︁︎︌​︉︈︊︌​︉︎︌︎︌︉︃︎︆︉︀️site-ul angajatorului, odata ce esti directionat de la butonul "aplica extern.`´
Echipa Fressnapf România te aşteaptă!

  • Cautam o persoana part time care sa se implice in proiecte de testare, implementare ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si formarea profesionala a anumitor module SAP Success Factor, cu scopul alinierii proceselor si metodelor de lucru.
  • Gestionarea și actualizarea dosarelor de personal.
  • Verificare foi de pontaj, certificate medicale, concedii, absente (evidenta se trimite catre compania de payroll externa)
  • Participarea la procesul de recrutare și selecție a personalului nou.
  • Diverse inregistrari/ prelucrari/ raportari
  • Asigurarea respectării procedurilor interne și a legislației muncii în ceea ce privește resursele umane.

Descrierea companiei

Fressnapf Tiernahrungs GmbH

Am deschis primul magazin în 1990 în Germania și de atunci am devenit lider de piață pentru articole pentru animale ︁︋︆️︋︍︃︄​︍︋︅︅​︁︁︎︌​︉︈︊︌​︉︎︌︎︌︉︃︎︆︉︀️de companie din Europa, cu peste 1.900 de magazine și 16.000 de angajați din peste 13 țări. Primele magazine in Romania s-au deschis in august 2022 si intentionam sa creștem an de an. Cheia îmbunătățirii și a succesului nostru dinamic este nu numai selecția largă de produse de calitate, ci și angajații loiali, profesioniști și dedicați. Misiunea grupului Fressnapf este:

„ Sa facem relația dintre oameni și animale de companie mai ușoară, mai bună și mai fericită.”

Pentru a reuși, avem nevoie de oameni cu talent in vânzări și pasiune pentru animale.

„Happier Pets. Happier people”

Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024