Gratis

REFERENT RESURSE UMANE -ADMINISTRARE DE PERSONAL

CHIS & CHIS SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal
-studii superioare sau studii medii profil economic ;
- curs de inspector resurse umane, reprezinta avantaj;
-cunostinte de legislatia muncii;
-cunostinte de operare in programul WinMentor;
-cunostinte operare MS Office (Excel, Word, Outlook) si cunostinte operare REVISAL;
- Abilitati foarte bune de comunicare si organizare.
-Atentie la detalii.

Descrierea jobului

Gestionarea dosarelor de personal pentru salariații companiei;
Întocmirea documentelor și operarea tuturor modificărilor aferente (contracte individuale de muncă, ︅ acte ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈adiționale, decizii, suspendări, încetari etc) în sistemul informatic corect și în termenele legale;
Centralizarea și gestionarea concediilor de odihnă, a cererilor de învoire, evenimente deosebite sau a oricăror altor documente aferente activității salariaților;
Centralizarea și verificarea pontajelor;
Întocmirea adeverințelor, de orice tip, pentru angajatii activi, respectiv foști angajati.
Programarea analizelor pentru medicina muncii;
Primeste, verifica si arhiveaza certificatele medicale;
Arhivare documente inregistrate conform regulilor interne;
Alte activitati specifice domeniului resurselor umane;

Beneficii:
  • salariu motivant
  • tichete masa
  • program lucru luni-vineri 08.30 - 17.00
  • adresa punctului de lucru: STR TRAIAN VUIA NR 95A, Cluj Napoca

Cu o bogată tradiție și experiență de peste 20 de ani, recunoscută în domeniul produselor din piatră naturală din Romania, Piatra Chiș este unul dintre principalii importatori și distribuitori de produse din granit, travertin si marmură la nivel național. Cu o retea formată din peste 24 de depozite si o echipă de peste 200 de angajați, suntem într-un dialog continuu cu clienții noștri oferind, pe lângă o gamă diversificată de produse, expertiza și calitatea unui serviciu de vânzare & post vânzare la cel mai înalt nivel profesional.
Vă așteptăm alături de noi!
Echipa Piatra Chis www.piatrachis.ro

Publicat 22 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 21 Nov. 2024