Gratis

REFERENT MARKETING

SC CARETTA SRL

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare. Reprezintă un avantaj absolvirea unei facultăți de Jurnalism/ Relații Publice/Marketing și Comunicare
Abilități:
Capacitate de organizare
Simț analitic/capacitate de analiză și sinteză
Atenție la detalii, lucrează cu acuratețe
Creativitate și ușurință în exprimarea ideilor
Capacitate de concentrare/focus pe parcursul derulării unui proiect
Gestiune eficientă a timpului și capacitate de a respecta termenele

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Implementează campaniile din planul de marketing al companiei.
Gestionează materialele promoționale și de mercantizare (paletare/mostrare, expozoare, display-uri, litere volumetrice, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃broșuri, etc.), ceea ce implică: contactare furnizori, recepționare materiale, evidență intrări și ieșiri din gestiune, întocmire bonuri de consum, contracte de custodie și PV predare-primire).
Urmăreste stocurile de materiale promoționale și modul de folosire de către echipa de vânzări și partenerii companiei.
Elaborează prezentări ale produselor și serviciilor companiei.
Se implică în implementarea proiectelor de social media.
Întocmește periodic rapoarte și analize de marketing.
Studiază piața și acțiunile competitorilor și întocmește rapoarte periodic.

Ce iți oferim:
Pachet salarial motivant;
Tichete de masă;
Transport decontat.
Prime de sarbatori

Vei face parte dintr-o organizație în continuă evoluție, axată pe satisfacerea nevoilor clienților și dezvoltarea carierei membrilor echipei.

Descrierea companiei

Compania Caretta a fost înființată în anul 2006.
Suntem printre cei mai importanti producatori de sisteme complete de acoperisuri, garduri metalice si elemente de inchidere pentru hale metalice din Romania.
Misiunea noastra este sa construim o companie automatizata, durabila si digitalizata, oferind un mediu de dezvoltare unde oamenii isi valorifica potentialul, contribuind la satisfactia clientilor si la propria lor realizare profesionala.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024