Gratis

Referent Export – limba ENGLEZA si RUSA obligatoriu

Rompharm

Candidatul Ideal

  • Studii economice sau juridice - constituie un avantaj.
  • Experienta pe un post similar de minim 1 an - constituie un avantaj.
  • Cunostinte de limba rusa/engleza – obligatoriu.
  • Cunostinte de operare PC - Word, Excel.
  • Capacitati bune de atentie, comunicare si de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Centralizarea datelor pentru declaratiile statistice.
  • Prelucrarea facturilor de import.
  • Intocmirea documentelor pentru livrari.
  • Respectarea procedurilor specifice de import-export.

Beneficii: Mediu de lucru placut.

Descrierea companiei

Companie producatoare de medicamente
Publicat 12 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 12 Oct. 2024