Gratis

Referent de specialitate marketing

Napoca Imobiliare

Candidatul Ideal

De peste 10 ani de zile contribuim la dezvoltarea oamenilor din cadrul agenției, reușind să atingem împreună cele mai înalte standarde. De-a lungul timpului am creat legături strânse cu oameni pasionați, dornici de noi provocări, într-un mediu prosper și foarte dinamic.

Suntem în continuă expansiune și dorim să avem alături de noi oameni care își doresc să obțină performanță și au nevoie de un mediu care să le faciliteze și accelereze dezvoltarea.

Așadar, dacă:
  • Ai experiență în domeniul marketing și dacă ai pasiune către acest domeniu;
  • Ești o fire organizată;
  • Ești o fire comunicativă și ai abilități foarte bune de relaționare;
  • Te descurci excelent și ai abilități în programale de editare foto-video;
  • Adopți o ținută business;
  • Ești o persoană serioasă și foarte atentă la detalii;
  • Îți dorești să evoluezi și să lucrezi într-o echipă dinamică.
    Atunci te așteptăm în echipa noastră!
Experiența și/ sau studiile de specialitate în marketing reprezintă un avantaj DAR nu este obligatoriu.

Descrierea jobului

Dorim să ne mărim echipa și suntem în căutarea unui Asistent în publicitate și marketing.
Vei avea parte de sprijin ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈constant pe toată perioada activității tale.

Care vor fi atribuțiile tale:
  • Vei realiza/ analiza activități de marketing în scopul promovării companiei și a produselor;
  • Vei realiza strategii de promovare, publicare și marketing;
  • Vei gestiona conturile de social media ale companiei;
  • Vei monitoriza și evalua indicatorii de performanță pentru platformele colaboratoare;
  • Vei asigura o desfășurare optimă a activității în cadrul punctului de lucru prin organizarea tuturor materialelor necesare;
  • Vei verifica, monitoriza și corecta ofertele companiei;
Rolul pe care îl vei ocupa în cadrul companiei este unul foarte important deoarece vei asigura o bună imagine a brandului în piață.

Pentru a ne asigura ca vei rămâne o persoană motivata îți vom oferi:
  • Colectiv dinamic cu idei productive;
  • Suport și înțelegere;
  • Posibilitatea promovării în cadrul companiei;
  • Un spațiu modern în care îți vei desfășura activitățile;
  • Toate instrumentele necesare desfășurării activității;
  • Traininguri de specialitate periodice;
  • Salariu motivant (se va discuta la interviu în funcție de experiență).

Obiectul nostru de activitate este unul complex, incepand de la intermedierea unei tranzactii de vanzare, cumparare sau inchiriere, pana la consultanta imobiliara, juridica si financiara in ceea ce priveste achizitia si administrarea proprietatilor. Ca agentie imobiliara de top, ne reprezinta ONESTITATEA si RESPECTUL fata de oameni, munca in echipa, transparenta, orientarea catre client, performanta si calitatea serviciilor.

PREMII OBTINUTEINVESTITIE IN EDUCATIE

  • ASCENSIUNE ACCELERATA
  • AGENTIA ANULUI 2020 IN CLUJ NAPOCA
  • AGENTIA ANULUI 2021 IN CLUJ NAPOCA
  • BROKERUL IMOBILIAR AL ANULUI 2021 IN ROMANIA
  • THE VOICES OF BUSINESS AWARDS 2023
  • CEL MAI ATRAGATOR SEDIU DIN TARA
Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024