Gratis

RECUPERATOR CREANTE

SC STEM LIFE SA

Candidatul Ideal

- excelente abilitati de negociere, comunicare si vanzare
- orientare spre rezultate
- spontaneitate,spirit de echipa si flexibilitate
- orientare catre client si atentie la detalii
- absolvent de studii superioare
- cunostintele juridice constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Colectezi datoriile de la clientii restantieri
- Comunici politicos si tratezi cu respect persoanele cu care vorbesti la telefon
︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄- Oferi servicii de calitate clientilor, promovand o imagine pozitiva a companiei
- Raspunzi apelurilor cu promptitudine si acurate

Salariu de baza plus bonusuri de performanta

Banca de celule stem Euromedics Cryo/Bank Romania, este una dintre cele mai importante banci familiale din Romania, specializata in procesarea si stocarea celulelor stem. Sediul si laboratoarele, proprietatea companiei, se afla in Bragadiru, intr-o cladire noua, moderna si utilata dupa cele mai inalte standarde. Avand o echipa formata din personal supracalificat si cu o experienta vasta in domeniul procesarii si stocarii celulelor stem umane, Euromedics detine metode stiintifice si protocoale proprii pentru procesarea a doua tipuri de celule stem: - Celule stem hematopoietice obtinute din sangele cordonului ombilical - Celule stem mezenchimale obtinute din tesutul cordonului ombilical Transportul, pregatirea, procesarea, separarea celulelor stem, criogenarea, stocarea pe termen lung si securizarea acestora reprezinta prioritatile si responsabilitatile companiei.

Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 3 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024