Gratis

Recruter

WSD CAPACITY

Candidatul Ideal

Prezentare generală a postului:
WSD Capacity caută un recrutor meticulos și motivat pentru a gestiona grupul nostru de clienți potențiali în continuă creștere. Acest rol este crucial pentru construirea și menținerea unei comunități puternice de șoferi, asigurându-ne că avem o rețea de încredere pentru noi oportunități.

Descrierea jobului

Responsabilitati cheie:
Urmăriți clienții potențiali generați prompt și eficient.
Canalizează, contactează și păstrează înregistrări detaliate ale potențialilor candidați.
Construiți și ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂hrăniți o comunitate de șoferi pentru diverse oportunități.
Asigurați conformitatea cu toate reglementările și standardele relevante.
Menține evidențe precise și organizate ale tuturor activităților de recrutare.

Calificări:
Fluența limbii română și engleză este obligatorie.
Abilitati organizatorice exceptionale si atentie la detalii.
Abilități puternice de comunicare, atât scrisă cât și verbală.
Abilitatea de a lucra independent și de a gestiona mai multe sarcini simultan.
Se preferă experiență anterioară în recrutare sau într-un domeniu conex.

Mediu inovator: Faceți parte dintr-o companie de perspectivă care revoluționează logistica.
Echipa de sprijin: Lucrați cu o echipă dedicată care apreciază colaborarea și excelența.
Creștere în carieră: Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Salariu competitiv: Primiți un salariu competitiv pe piață cu beneficii.

Dacă sunteți meticulos, proactiv și gata să acceptați provocarea de a construi o comunitate de șoferi solidă, ne-ar plăcea să auzim de la dvs. Aplicați astăzi pentru a vă alătura echipei WSD Capacity!
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024