Gratis

Recruitment Partner

Regina Maria

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui Recruitment Partner talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană proactivă, ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀orientată către rezultate și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic, atunci acesta este locul potrivit pentru tine.

Ca Recruitment Partner, vei fi responsabil de identificarea și atragerea celor mai buni candidați pentru a se alătura companiei noastre. Vei colabora strâns cu departamentele interne pentru a înțelege nevoile lor de recrutare și vei dezvolta strategii eficiente pentru a găsi candidații potriviți.

Principalele tale responsabilități vor include:

  • Publicarea și promovarea pozițiilor deschise pe diverse platforme de recrutare;
  • Screening-ul CV-urilor și selecția candidaților potențiali;
  • Realizarea interviurilor telefonice și față în față cu candidații;
  • Coordonarea procesului de interviu cu managerii departamentelor;
  • Verificarea referințelor și a documentelor candidaților selectați;
  • Crearea și menținerea unei baze de date actualizate cu candidați potențiali;
  • Participarea la evenimente de recrutare și târguri de joburi pentru a identifica talente noi;
  • Monitorizarea și raportarea rezultatelor procesului de recrutare.

Pentru a avea succes în acest rol, trebuie să ai o bună capacitate de comunicare și negociere, să fii organizat și atent la detalii. De asemenea, trebuie să fii familiarizat cu tehnici de recrutare și să fii la curent cu tendințele din domeniu.

Beneficiile de a lucra ca Recruitment Partner în cadrul companiei noastre includ:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant;
  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea echipei noastre prin identificarea celor mai buni candidați;
  • Acces la resurse și instrumente moderne de recrutare;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • Un pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Dacă ești pasionat de recrutare și îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică și inovatoare, te invităm să aplici pentru poziția de Recruitment Partner. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să descoperim cum poți contribui la succesul nostru.

Reteaua de sanatate REGINA MARIA este lider in calitatea serviciilor medicale din Romania, fiind singurul operator care detine trei spitale cu acreditari internationale. Prin cele 14 acreditari detinute, REGINA MARIA demonstreaza constant angajamentul sau pentru excelenta medicala si siguranta ingrijirii pacientilor.

Totodata, REGINA MARIA a inovat si segmentul serviciilor medicale pentru companii, lansand in premiera in Romania conceptul de abonamente corporate, in urma cu 25 de ani. Mai recent, compania a dezvoltat si pachete medicale specializate pentru IMM si persoane fizice, gestionand in prezent un portofoliu de peste 740.000 de abonamente. In plus, in ultimii 10 ani, REGINA MARIA a investit peste 200 de milioane de euro in dezvoltarea sistemului medical din Romania, prin modernizarea sau deschiderea de noi locatii, achizitia de aparatura performanta si pregatirea echipelor medicale.

REGINA MARIA este singura companie de servicii medicale din Romania care a preluat in totalitate si a integrat cu succes peste 35 de alti jucatori de pe piata, avand o prezenta nationala, in toate judetele tarii, printr-o retea de peste 500 de clinici proprii si partenere. Compania reuneste peste 8.000 de angajati si colaboratori si ofera servicii complete de spitalizare si chirurgie, maternitate, policlinica, imagistica, laborator si stocare de celule stem, unui numar de peste 5.8 milioane de pacienti.

Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 29 Sept. 2024