Gratis

Receptionist - Spitalul Monza Ares Cluj

MONZA ARES

Candidatul Ideal

Profilul candidatului ideal: - Studii medii; - Experienta minim 6 luni pe un post similar sau capacitate& dorinta de a invata rapid lucruri noi - Persoana serioasa, punctuala, cu atitudine pozitiva si motivatie puternica.

Descrierea jobului

Activitati specifice: - Efectuarea operatiilor specifice de receptie a clientilor si vizitatorilor; - oferirea de informatii catre clienti si vizitatori; ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀- redirectionari si programari diverse; - facturarea si incasarea serviciilor medicale catre pacienti; - predarea pacientilor a dosarelor de externare. Program: Full-time, L-V: 09.00 - 17.00 Beneficii: mediu de lucru motivant, pachet salarial atractiv, tichete de masa.

ARES GROUP este o rețea de centre de cardiologie și radiologie intervențională, lider pe piața din România în soluții terapeutice premium, care păstrează integritatea anatomică a pacientului. ARES GROUP operează în București, Cluj-Napoca, Tulcea, Targu Jiu, Constanța și urmărește deschiderea altor centre noi în toată țara. Misiunea ARES în România este să asigure accesul unui număr cât mai mare de pacienți la tratamente inovatoare și soluții terapeutice personalizate. De-a lungul celor peste 10 ani de activitate, la ARES au avut loc 19 premiere medicale naționale și internaționale.
Publicat 18 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 17 Nov. 2024