Gratis

RECEPTIONERA / RECEPTIONER / ASISTENT MANAGER

Ozaltin Insaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi Ankara Sucursala Bucuresti

Candidatul Ideal

  • Este o persoană organizată și atentă la detalii;
  • Are cunoștințe de limba engleză avansat;
  • Cunoaște programele Office (Word, Excel, Outlook)
  • Studii medii;
  • Minim 2 ani de experienta intr-o pozitie sau rol similar.

Descrierea jobului

  • Primirea vizitatorilor
  • Organizarea calatoriilor pentru management
  • Inchirirea unei masini in regiunea in care se afla managementul
  • Comunicare permanentă cu ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈colegii nostrii din sediile centrale
  • Se ocupa de corespondenta primita si o distribuie persoanelor implicate
  • Pregătirea documentelor necesare la solicitare ( scan, arhivare, copiii acte )
  • Pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces
  • Alte activitati specifice postului.

Descrierea companiei

Özaltin Holdings
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 21 Iun. 2024