Gratis

Receptioner/a/Relatii clienti Service auto

IN GLAMOUR FASHION & COSMETICS SRL

Candidatul Ideal

Service-ul nostru este in cautarea unei pozitii de secretariat.
Cautam o secretara dedicata, organizata pentru a se alatura echipei noastre la service-ul auto. Daca aveti abilitati excelente de comunicare, puteti gestiona cu usurinta sarcinile administrative si sunteti orientata catre clienti, va asteptam cu drag sa ne transmiteti CV-ul dumneavoastra.

Descrierea jobului

Primirea si gestionarea apelurilor telefonice si a programarilor clientilor.
Efectuarea corespondentei si arhivarea documentelor.
Asigurarea unui mediu de lucru organizat ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀si curat la locul de munca.
Asistenta in gestionarea facturarii si a altor activitati administrative.

La GlamCar service gasesti combinatia perfecta dintre piese auto de la producatori de top si manopera de calitate, toate la preturi foarte bune. Daca alegi sa montezi piese auto cumparate de la noi, implicit beneficiezi de garantie completa atat pentru manopera cat si pentru piese. In plus, profesionistii nostri sunt pregatiti sa iti acorde consultanta.

Echipa este formata din specialisti cu experienta in domeniul auto motiv pentru care executam lucrari profesionale la standarde calitative ridicate.
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 18 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024