Gratis

Receptie Clinica Medicala

TCA PRODUCTION S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Buna! Cautam coleg/a care sa ne ajute cu pacientii pentru o clinica medicala de estetica din Bucuresti
Programul este la Sediu, dar si remote ca sunt zile fara pacienti. In zilele remote o sa trebuiasca sa raspunzi la telefon si sa faci programarile pentru urmatoarele zile.
Salariul creste mult daca ai cunostinte si stii/iti doresti sa inveti Social Media si sa contribui la promovarea clinicii prin filmulete cu pacientii nostrii

Descrierea jobului

  • Sa stii sa incasezi (sau inveti)
  • Sa vorbesti telefonic cu pacientii
  • Sa ai grija sa semneze consimtamintele

    Suntem o clinica medicala din zona Dristor, Bucuresti si avem personal tanar, dar si foarte profesionist din punct de vedere medical
    Publicat 9 Iul. 2024 Reactualizat 30 Iul. 2024 Expiră 8 Aug. 2024