Gratis

Receptie clienti - Call Center / Hostess

Beraria H
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Ai mai lucrat pe un post similar
  • Experienta in call center, reprezinta un avantaj
  • Ai bune abilitati de comunicare si organizare
  • Ai simtul umorului (necesar pentru integrarea in echipa Berariei H)
  • Persoana dinamica, responsabila, serioasa, rezistenta la stres
  • Vorbesti limba engleza, la nivel conversational
  • Ai cunostinte de MS Office (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook) - Necesar pentru Receptie Clienti - Call Center

Descrierea jobului

Receptie Clienti - Call Center

• urmareste si verifica in permanenta numarul de bilete vandute/eveniment cu rezevarile si locurile ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀disponibile
• ofera informatii cu privire la calendarul de evenimente
• participa activ in preluarea rezervarilor telefonice si introducerea lor in sistem
• realizeaza rapoarte cu statusul rezervarilor pentru fiecare eveniment

Hostess

• contribuie la intampinarea clientilor care sosesc in locatie si ii conduce la mese, in functie de rezervari / mese alocate
• participa activ in alocarea meselor conform rezervarilor fiecarui eveniment

Keywords: rezervari, receptie, call center, relatii clienti, secretara, asistent manager, front desk, hostess, back office, costumer care officer, secretariat, costumer care, outbound, inbound, ambasador, promotii, promotion, receptionist, receptionera

O locatie impresionanta si un loc legendar, Beraria H, este cea mai mare berarie din sud-estul Europei si gazduieste de la seri linistite la cele mai tari evenimente ale artistilor romani si internationali.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024