Gratis

(Real Estate) Sales Consultant în Constanța

Imoteca

Candidatul Ideal

Ce căutăm⚡
Căutăm o persoană incredibil de energică, dornică să crească și să învețe, pasionată de imobiliare.
  • Un ¨go getter, doer, self starter¨. O persoană cu o abordare umană, deschisă și dornică să învețe.
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere
  • Limba engleza cel putin la nivel conversational
  • Experiență anterioară: 1-2 ani de experiență în vânzări, de preferință în sectorul imobiliar.

Descrierea jobului

Rolul pe care îl vei juca:
  • Participi activ în tot procesul de vanzare si manageriezi portofoliul de clienti
  • Menținerea ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︅cunoștințelor despre produse, legislatia din domeniu, concurenta, efectueaza studii de piata
  • Asistați și participați activ la întâlniri și negocieri.
  • Întocmește rapoarte periodice pentru managerii de proiect și actualizează baza de date proprie și comună
  • Este la curent cu piața imobiliară prin efectuarea de studii de piață.
Ce oferim
  • Salariu fix motivant
  • Bonus din vanzari
  • Mediu de lucru dinamic si o echipa profesionista gata sa te sustina
  • Evenimente, team building-uri și o echipă unită
  • De ziua ta de nastere primesti o zi libera

Descrierea companiei

Despre noi 🤓

La Imoteca - The Residential Experts - înțelegem că rezidențialul este în mod fundamental o afacere de la om la om. Imoteca și-a consolidat poziția în România, cu peste 7000 de unități pe piața rezidențială și peste 50 de proiecte în portofoliu, în 3 orase și suntem compania cu cea mai rapidă creștere pe piața imobiliară rezidențială. http://www.imoteca.ro

Întotdeauna în coordonare și cu sprijinul restului echipei, veți face parte dintr-o companie în care participarea și spiritul antreprenorial și proactiv sunt încurajate și premiate și în care se remarcă o abordare centrată pe oameni și o viziune durabilă atât în ceea ce privește aspectele personale, cât și cele profesionale.
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 16 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024